به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1395/06/14)

به دلیل مقاربت خطرساز با همسرم ، درهفت شهریور پیشگیری اورژانسی با مصرف دو دوز اچ دی ( مصرف دو قرص در مرحله اول و دو قرص دیگر دوازده ساعت بعد) نمودم. اما روز بعدی یعنی هشت و نه ام هم به علت رابطه خطرسازمجدد،به صورت خودسرانه و برای حفظ غلظت اچ دی در بدنم، در پایان هر دو شب، دو قرص دیگر مصرف کرده ام. امروز چهاردهم می باشد. اما هنوز بنده پریود نشده ام. به نظر شما احتمال بارداری بنده وجود دارد؟ در این مواقع که بعد از پیشگیریهای اورژانسی مجددا نزدیکی خطرافرین رخ میدهد،چگونه باید پیشگیری نمود؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/14)

سلام مجدد . برای من لتروزول تجویز کردید ماه پیش که متاسفانه من سر تایم نخوردم و فرمودین مجدد بخورم از شروع پریودم چون قاعدگیم متغیره و نمیدونم تا چند روز این ماه بخورم . و تا چند دوره و ماه میشه امتحان کرد این دارو رو و داروی دیگه لازم نیس. اگه جوابتون اینه که باید این ماه بعد از مصرف مراجعه کنم چشم فقط جوابمو بدید کامل ممنون میشم. لطف میکنید

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/04)

سلام خانم دکتر ببخشید شمالیزر موهای زائد کل بدن اعم ازباسن وناحیه تناسلی انجام میدید؟آیادراین ناحیه هاانجام لیزر مشکل ایجادنمیشودوکیست مویی بوجودنمیاره ؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/04)

با سلام و خسته نباشيد. عذر ميخوام اگر راحت صحبت ميكنم. من حدود دو سال پيش بر اثر يك حادثه مورد تجاوز قرارگرفتم. بااينكه قبل از اون رابطه جنسي نداشتم، خوني از من خارج نشد كه نشان دهنده ي پارگي پرده ي بكارتم باشه. خيلي ترسيده بودم و همين ترس باعث شد نتونم به كسي چيزي بگم يا به پزشك مراجعه كنم. به تازگي نامزد كردم و بزودي قصد ازدواج داريم. چون از دروغ گفتن بيزارم و ترميم پرده ي بكارت رو نوعي دروغ ميدونستم به نامزدم حقيقت رو گفتم و پذيرفت. اما اكنون كه به زمان ازدواجمان نزديك ميشيم به من گفته بايد ترميم انجام بدم تا برداشته شدن بكارتم توسط خودش انجام بشه. من دكتر زنان و زايمان آشنا ندارم و سايت شما رو از طريق يكي از دوستام كه مادرش بيمار شماست پيدا كردم. ميخواستم ببينم امكانش هست من براي معاينه پيش شما بيام و باهاتون مشورت كنم؟ من واقعا نميدونم بايد چيكار كنم و به چه كسي مراجعه كنم. از طرفي هم نگران مساله بهداشتي اين جراحي هستم. من نوبت اينترنتي گرفتم اما هنوز پاسخ ندادند. خواهش ميكنم اگر براتون مقدوره منو راهنمايي كنين من صادقانه مشكلمو باهاتون درميون گذاشتم.

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/04)

با سلام و خسته نباشید خدمت پزشک محترم. بنده مجرد هستم و 24 سال سن دارم. من مشکل کیست تخمدان از سال 93 تا الان دارم که در سونوگرافی جدید گرفتم، به شرح زیر است: تخمدان راست با وجود ناحیه هیپواکویی با اندازه 21*24 mm بیشتر با نمای کیست با ترشحات غلیظ مشاهده شد و تخمدان چپ با وجود دو کیست با اندازه های 26*41 mm و 14*17 mm مشاهده شد. لطفا بگوید که یعنی چه و خطرناک است و برای درمان چه کار کنم؟ چون از وقتی جواب را دیدم دارم دیوانه می شوم و خیلی ناراحت هستم

پاسخ دکتر شهناز امینی:
قبلی 1 2 3 4 5  ... بعدی 
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده