به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1395/06/10)

باسلام در خصوص ختنه بصورت سنتی و حلقه ای میخواستم ببینم کدام بهتر است درضمن کودک من 4ماهه است

پاسخ دکتر شهناز امینی:
 سلام عزیزم ممنون از شما /ختنه با حلقه بهترین روش می باشد و عوارض اندک دارد ولی در نوع سنتی خونریزی زیاد دیده می شود / شما هر چه زودتر اقدام کنید زیرا اثرات روحی روی کودک شما در سن بالاتر زیان بار است .برای اطلاعات بیشتر به مقاله ختنه در سایت مراجعه کنید.
سوال بیمار:( 1395/06/12)

برادر من 4سالشه ختنه کرده الان از جای بخیش چرک و اب میاد بیرون چیکار کنم کمکم کنید خواهش میکنم

پاسخ دکتر شهناز امینی:
  سلام عزیزم ممنون از شما / نگران نباشید این ترشحات اکثرا چرک نیستند ولی محض احتیاط با نرمال سالین شستشو دهید لطفا و فردا به دکتر خودتان نشان دهید.
سوال بیمار:( 1395/05/27)

سلام ختنه چه مدت طول میکشه

پاسخ دکتر شهناز امینی:
 
سلام  / ختنه در دستان جراح ماهر 5 دقیقه طول می کشد.
سوال بیمار:( 1395/06/24)

سلام من فرزندم ۷ماه هست،حدودا یک ماه پیش ختنه شد بعد از چند روز بخیه ها کامل افتاد اما شکل طبیعی نداشت و سر الت کامل بیرون نیومد با مراجعه به پزشک تشخیص جمع شدن چربی زیر پوست داده شد و مجدد شکاف دادن تخلیه کردن با دوتا بخیه،الان چهار روز گذشته سر الت تا حدودی بیرون امده اما نه کامل پزشک گفتن درست میشه اما نگرانم،کامل خوب میشه؟مشکلی براش در اینده پیش نمیاد؟من چه اقدامی کنم الان؟ممنون از پاسخ گوییتون

پاسخ دکتر شهناز امینی:
 سلام اولا این ختنه مشگل نگران کننده ندارد لازمه یک یا دوماه صبر کنید به حالت طبیعی برگردد به نظر من کاشکی پوست بیشتری برداشته می شد ولی در ان زمان می توان نظر داد فعلا کاری انجام ندهید.ختنه زیر سه ماه و با حلقه این مشگلات را ندارد .اشتباه اول از شما بوده است و به بچه در این سن بالا استرس فراوانی وارد کرده اید.
سوال بیمار:( 1395/06/26)

خواهشمنداست نحوه مراقبت صحیح پس ازختنه به روش جراحی درمطب پزشک رابرای کودک 8ساله بیان بفرماییدواینکه استفاده ازبتادین وتتراسایکلین درمنزل برای ضدعفونی وجلوگیری ازعفونت احتمالی لازم است درصورت نیازروش استفاده ازآنهاچگونه است یااگرداروی دیگری بایداستفاده شودبیان بفرمایید.باتشکر

پاسخ دکتر شهناز امینی:
 سلام / ختنه اگر استریل انجام شود نیاز به انتی بیوتیک ندارد و شستشو بتادین نه تنها مفید نیست بل باعث اسیب بافتی می شود فقط اب کافی است لطفا به مقاله مربوطه در سایت مراجعه کنید ضمنا احیانا استریل کار انجام نشده باشد اموکسی سیلین  کمک کننده است .پماد تتراسیکلین هم بمالید.
موردی با این مشخصات یافت نشد.
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده