به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1395/05/27)

سلام خانم دکتر با تشکر فراوان بابت اینکه با حوصله به تمامی سوالات ما پاسخ می دهید می خواستم بپرسم برای بارداری این کرم های جلوگیری از ترک پوست شکم ضرری ندارد و اینکه شما مارک خاصی رو پیشنهاد میکنید؟ و برای سردرد مصرف چه دارویی بی ضرر میباشد؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/05/25)

سلام خانم دكتر از بيماران خودتون هستم و هفته اينده زايمان دارم ميخاستم بدونم بيمارستان كسري چه وسايلي و به مادر و بچه ميده؟؟ باتشكر

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/05/25)

سلام خانوم دکتر عزیز٬در سونو غربالگری که در دوازده هفته و یک روز انجام دادم جفت٬قدامی مارژینال بود البته لکه بینی هم یک بار داشتم که با دارو فعلا درمان شده٬میخواستم بدونم باید استراحت مطلق داشته باشم یا خیر و آیا ممکن است بالاتر برود؟در ضمن ان تی یک و نه دهم بود آیا نرمال است؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/15)

سلام خانم دکتر عزیزم٬من هفته شانزدهم بارداری هستم زیر شکمم و روی باسن و بازوهام چندتا تاول قرمز اندازه لوبیا زد که خیلی خارش داشتند اما در عرض دو سه روز کم شدند و مثل جوش کوچک و چرکی شدند میخواستم بدونم آیا کهیر بارداری بوده؟احتمال اینکه دوباره این مسئله اتفاق بیافتد هست یا خیر؟و آیا باید از خوردن گرمی جات خودداری کنم یا خیر در ضمن من دچار آلرژی هم شدم و تبخال لب هم زدم.

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/27)

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر ببخشید من 7 شهریور پریود شدم و 11 شهریور نزدیکی داشتم یعنی زمانی که هنوز بطور کامل پریودم تموم نشده بود الان چند روزه که یکم بیحال هستم و سینه هام سنگین شده و درد دارم خواستم ببینم امکان بارداری وجود داره؟؟؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
قبلی 1 2 3 4 5  ... بعدی 
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده