به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1395/06/12)

سلام‌خانم دکتر.من از بیماران خودتون هستم.با توجه به اینکه ۳۸ سالمه و دو تا سقط هم داشتم و این بارداری دیگه اخرین شانسم هست و دنبال جنسیت خاصی هم هستم استفاده از روشهای بارداری و تعیین جنسیت مصنوعی رو پیشنهاد میکنید؟؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/12)

سلام خانم دکتر ممنون از صبوری شما چند روز پیش تست پاپ اسمیر داشتم که دیروز جوابشو برای دکترم بردم ایشون گفت یه پیچیدگی خفیف داری شیش ماه دیگه باید ازمایش تکرار بشه سوال من این بود که با تست پاپ اسمیر پیچیدگی رحم مشخص میشه یا دقیقا منظور ایشون چی بوده؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/12)

سلام خانوم دکتر مهربونم.من از مریضای خودتون هستم که پیشتون بوتاکس کردم.تقریبا دوساله معاینه نشدم,نمیتونم هیچ دکتری برم.چون اینجا اصلا دکترا نمیفهمن واژینیسم چیه و مسخرم میکنن..منو فقط شما میتونین معاینه کنین اونم بی اسکپلوم..سری اخر که دوسال پیش اومدم معاینه کردین گفتین عفونت ندارم.ولی الان ترشحم زیاد شده.گفتم بیام خدمتتون تهران بازم بدون وسیله معاینم میکنین؟شما فرشته هستین

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/14)

سلام خدمت خانم دکتر مهربان و دلسوز، من هفته 17 بارداری هستم در هفته 12 به علت جداشدگی جفت خونریزی و استراحت داشتم که خدا رو شکر در حال حاضر مشکلی ندارم، در هفته اینده آیا میتونم با ماشین مسافرت داشته باشم، مسیر حدود 6 تا 7 ساعت هستش

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/14)

با سلام . همسر اینجانب باردار است و به دلیل این که تعریف خانم دکتر امینی را هم از لحاظ علمی و هم اخلاق شنیده ام و زن برادر ایشان توسط خانم دکتر امینی زایمان انجام داده است و با توجه به استفاده اینجانب از بیمه ارتش می خواستم ببینم آیا امکان انجام عمل زایمان در بیمارستانی که این بیمه را قبول کند طبق نظر دکتر هست یا خیر؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
قبلی 1 2 3 4 5  ... بعدی 
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده