به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1395/06/04)

با سلام و خسته نباشيد. عذر ميخوام اگر راحت صحبت ميكنم. من حدود دو سال پيش بر اثر يك حادثه مورد تجاوز قرارگرفتم. بااينكه قبل از اون رابطه جنسي نداشتم، خوني از من خارج نشد كه نشان دهنده ي پارگي پرده ي بكارتم باشه. خيلي ترسيده بودم و همين ترس باعث شد نتونم به كسي چيزي بگم يا به پزشك مراجعه كنم. به تازگي نامزد كردم و بزودي قصد ازدواج داريم. چون از دروغ گفتن بيزارم و ترميم پرده ي بكارت رو نوعي دروغ ميدونستم به نامزدم حقيقت رو گفتم و پذيرفت. اما اكنون كه به زمان ازدواجمان نزديك ميشيم به من گفته بايد ترميم انجام بدم تا برداشته شدن بكارتم توسط خودش انجام بشه. من دكتر زنان و زايمان آشنا ندارم و سايت شما رو از طريق يكي از دوستام كه مادرش بيمار شماست پيدا كردم. ميخواستم ببينم امكانش هست من براي معاينه پيش شما بيام و باهاتون مشورت كنم؟ من واقعا نميدونم بايد چيكار كنم و به چه كسي مراجعه كنم. از طرفي هم نگران مساله بهداشتي اين جراحي هستم. من نوبت اينترنتي گرفتم اما هنوز پاسخ ندادند. خواهش ميكنم اگر براتون مقدوره منو راهنمايي كنين من صادقانه مشكلمو باهاتون درميون گذاشتم.

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/06/02)

با سلام و درود بی پایان محضر خانوم دکتر از اینکه از نظر روحی و فکری کمکم کردید بی نهایت متشکرم امیدوارم همیشه سربلند باشید.به قول شما زمانی که من خونریزی دیدم پس این علامت سالم بودن پرده بکارت همسرم میباشد.از نظر روحی آرام شدم. پس بنا به گفته حضرتعالی بعضی از پسرها نیز وجود دارد که همسرشان را برای اخذ گواهی سلامت به دکتر نمیبرند، پس فقط من نیستم که همسرم را جهت اخذ گواهی سلامت پرده بکارت به دکتر نبرده ام.آیا اینچنین هست؟ خیالم راحت باشه خانوم دکتر؟ و این دغدغه را از ذهنم بیرون بکنم که چرا به دکتر نبردم؟ این آخرین سوالم بود امیدوارم که مرا بخاطر سوالاتم بخشیده باشید.منتظر پاسخ مادرانه تان هستم.یا علی...

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/05/29)

سلام خانم دکتر عزیز از خداوند از صمیم قلبم آرزوی سلامتی براشمادارم و خداوند رو شکرمیکنم به خاطر بندگان مهربان و سخاوتمندی چون شماکه هربار باراهنمایی هاتون همه رو از نگرانی در میارین.واز این فاصله دستان شمارو می بوسم.

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/07/09)

سلام من با نامزدم رابطه داشته از جلو برای اولین بار که خونریزی زیادی داشتم که تا روز بعد هم لکه دیدم و پریود شدم که زمانش نبود ایا پرده من کاملا ازبین رفته؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1395/07/09)

با سلام و خسته نباشید.من دو هفته پیش در روز 5 پریودی با نامزدم رابطه داشتم ولی به دلیل پریودی لباسمو در نیاوردم و فقط آلتشونو روی واژن من فشار میدادن و من درد داشتم و بعد از اون خونریزی.در صورتی که همیشه از روز 5 فقط لکه بینی دارم.ولی اون روز خون ریزی زیاد و دیگه حتی لکه هم ندیدم.ممکنه به پردم آسیب رسیده باشه؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
قبلی 1 2 3 4 5  ... بعدی 
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده