به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1399/08/26)

سلام و وقت بخیر من هفته گذشته تست پاپسمیر دادم و جواب را ضمیمه کردم

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1399/08/26)

سلام خانم دکتر.من باردارم و ۳۵ هفته و ۳ روزمه و همه چیز تا الان نرمال بوده.خواهر من دو سال پیش زایمان طبیعی پیش شما انجام داده بود و خیلی از مهارت شما تعریف میکردن.ولی چون مطبتون به منزل ما دور بود،نتونستم تحت نظر شما باشم.ولی میخوام زایمان سزارینمو شما برام انجام بدین.شما قبول میکنید؟و اینکه هزینه سزارین بیمارستان کسری برای دوقلویی چقدره؟ممنون.

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1399/08/27)

سلام خانم دکتر. خسته نباشین. بنده به دلیلی که احتمالا در یکسال آینده ایران نباشم و شرایط سنی ام قصد بچه دار شدن در ایام کرونا را دارم. اولا به نظر جنابعالی این تصمیم تا چه حد در شرایط کرونا منطقیه؟ ثانیا چون فرزند دومم هست و برای فرزند اول شکر خدا هیچ مشکل خاصی در حین بارداری جز پایین بودن فشارم ( در حد 5.5) نداشتم. میشه چکاب قبل از بارداری را انجام ندم واقعیتش در قرنطینه کامل هستم و از دکتر رفتن در این شرایط واهمه دارم. ثالثا جنابعالی ویزیت آنلاین دارین؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1399/08/27)

جواب تست پاپ اسمیر

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1399/08/27)

نتیجه بیوپسی اندومتر را در صورت امکان به صورتی واضح وساده توضیح دهید سپاسگزارمبا تشکر از خانم دکتر امینی وهمکارانشون

پاسخ دکتر شهناز امینی:
قبلی ... 436 437 438 439 440  ... بعدی 
  
 
دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده