به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر

لابیاپلاستی و جراحی زیبایی دستگاه تناسلی

توسط دکتر شهناز امینی تعداد بازدید: 66591 تگ ها:

لابیاپلاستی:

عدم تقارن لابیا و بزرگی لب های کوچک دستگاه تناسلی زنان، کارایی وزیبایی دستگاه تناسلی را اسیب می زند وبرای خانم ها ناخوشنودی و کاستی هایی را در سکس و پوشیدن لباس موجب می شود .

لابیاپلاستیو جراحی زیبایی واژن مخصوص خانم ها است که برای رفع این کاستی ها و کوچک کردن بافت های اضافی دستگاه تناسلی وزیبا سازی ظاهری آن انجام می شود. کارایی و زیبایی دستگاه تناسلی خانم ها، رضایت بیشتر و اعتماد به نفس آن ها را به ارمغان می اورد.

اما توصیه من به عنوان یک جراح زنان اینست که سعی کنید در مواردی که بطور ضروری مشگلی در سکس شما و ....وجود دارد این عمل را انجام دهید زیرا جراحی لابيا پلاستي امروزه بطور گسترده تری انجام می گیرد و انجام ان تنها برای زیبایی منطقی وعلمی به نظر نمی رسد از طرفی هزینه عمل لابيا پلاستي در ايران اندک و بدین علت موجب استقبال بیشتر شده است .این جراحی برای دو گروه سنی امکان پذیر می باشد

الف : خانمهای مسن که در اثر افزایش سن و زایمان دچار عوارض ان شده اند

ب :خانم های جوان به منظور رفع بزرگی لابیا واحساس اسایش و داشتن اتکاء به نفس بیشتر

.این دو گروه طرفدار تکنیک های جوانسازی لیزری واژن و لابیا پلاستی می باشند.

دلایل انجام عمل لابیاپلاستی

تصمیم گیرنده خود شما هستید.

مثل هر عمل جراحی دیگر این شما هستید که به دلیل نارضایتی ظاهری و عملکردی از لب های تناسلی تان تصمیم به جراحی لابیاپلاستی میگیرید.

از جمله دلایل این عمل میتوان به :

1/داشتن ظاهر زیباتر در ناحیه تناسلی

2/اصلاح عدم تقارن لب های واژن

3/درد لبهای تناسلی به دلیل سایش به لباس زیر و دوچرخه سواری

4/کاهش یافتن تحریک کلیتوریس به دلیل وجود حجم زیادی چین پوستی روی آن

5/ دلایل بهداشتی عمل لابیاپلاستی

جهت معاینه ، بیمار روی تخت ژنیکولوژی قرار گرفته و تحت معاینه قرار می گیرد تا وضعیت ضخامت ، سیمتریک بودن ، طول قدامی و خلفی لابیا و ناحیه کلیتوریس از نظر تیرگی پوست و وجود چین اضافی و سایز کلیتوریس و ورودی خلفی واژن مورد بررسی قرار گیرد.

جراحی زیبایی لابیا، لابیاپلاستی:

بهترین نتیجه زمانی حاصل میشود که یک v از لابیا برداشته می شود و اندازه طبیعی لابیا مینور به دست می اید ، با این روشعمل زیبایی الت تناسلی نتیجه بهتری دارد .

یک wedge یا V از بخش بیرونی زدگی لابیا برداشته می شود و چون لابیاها اغلب غیر قرینه اند مقدار wedge جهت رسیدگی به قرینه گی متفاوت است . ممکن است یک تغییر رنگ از قسمت قدام و خلف لابیا در محل آناستوموز داشته باشیم اما این موضوع مهمی نیست و بهتر است که از قبل بیمار آگاه باشد.

ضمنا عمل جراحی با بیهوشی عمومینیز امکان پذیر است وخوشبختانهجراحي زيبايي اندام تناسلي زنان را می توان در یک جلسه انجام داد.

مراقبت بعد از عمل لابیاپلاستی:

- استفاده از کمپرس سرد به مدت 2 روز
- استفاده از پماد Anb تتراسایکلین به مدت 2 روز
- استفاده از کپسول سفالکسین S.D به مدت 7 روز هر 6 ساعت
- جلوگیری از ورزش به مدت 3 هفته ( از یوگا ، اسب سواری و موتور سواری به مدت 8 هفته اجتناب شود )
- جلوگیری از نزدیکی جنسی به مدت 6 هفته ( معمولا 80 % تورم در عرض 6 هفته از بین می رود ولی تورم بطور کامل در عرض 4 ماه از بین می رود )
- بعد از 2 هفته بخیه ها شروع به جذب می نمایند و در عرض 6 هفته تمام بخیه ها جذب می شود.
- محل بخیه ها ممکن است بعد از چند هفته خارش و ناراحتی داشته باشد که با استفاده از یک پماد کورتونی خوب مثل پماد تریاسینولون بهتر

عوارض عمل لابیاپلاستی ( ناشایع است )

در 2% بیماران ممکن است در کناره قدامی لابیا فاصله بیافتد که اکثرا کوچک است و در عرض 4 تا 6 ماه خوب می شود و نیاز به ترمیم مجدد ندارد.
در کمتر از 1% موارد ، فیستول ( سوراخ ) یا باز شدن محل عمل اتفاق می افتد.
بندرت بیمار برای چند ماه ناراحتی دائم دارد که با یک پماد کورتونی قوی مانند کلوبتازول 0.05 % کمک کننده است به مدت چند هفته
نتایج :

اعتماد به نفس 93%
بهبود sex 71%
کاهش مشکلات 95%
عوارض 4%

لابیاپلاستی ( لابیاماژور )

معمولا برای افرادیکه لابیا ماژور بزرگ و چاق دارند بطوریکه در شلوار یا دامن بصورت یک bulge مشاهده می شود انجام می شود و می تواند همزمان با عمل لابیا مینور انجام شود.

این عمل باعث مشخص تر شدن کلیتوریس و لابیا مینور شده و ممکن است خط بخیه یک تغییر رنگ بین قسمت روشن و تیره تر باشد که اهمیتی ندارد.در نهایت اندازه لابیا به حالت طبیعی برمیگردد گاهی لازمست همزمانجراحی زیبایی کلیتوریس نیز انجام گیرد که ندرتاعمل کلیتوریس نیاز می شود .

لابیا پلاستی با لیزر:

انجام عمل زیبایی لابیا پلاستی با لیزر با سهولت و رضایتمندی بیمارهمراه می باشد.

مزیت هایکوچک کردن لابیا با لیزر:

درد کمتر
طول مدت کوتاه تر عمل جراحی
بهبودی سریعتر
برگشت سریعتر به کارهای روزانه
زیبایی بیشتر محل عمل جراحی
بدون استفاده از بخیه یا تعداد بخیه در حداقل

عکس های عمل لابیاپلاستی ،قبل و پس از عمل در مطب جهت رویت موجود می باشد.

ایا جراحی لابیاپلاستی برای دختران مجرد انجام میپذیرد؟

جراحی لابیاپلاستی چون در بخش لابیا انجام میپذیرد آسیبی به بکارت دختران وارد نمی کند و می توان برای دختران باکره نیز انجام داد ، دختران باکره علاوه بر جراحی لابیاپلاستی میتوانند روشن سازی ناحیه تناسلی را نیز انجام دهند.

آیا میتوان عمل زیبایی لابیا را هنگام زایمان انجام داد؟

از آنجایی که هنگام زایمان، میزان خونریزی در قسمت واژن زیاد است درحالیکه عمل زیبایی لابیا (لابیاپلاستی) جزو جراحی های زیبایی محسوب می شود، انجام این عمل را باید به وقت دیگری موکول کرد. دو ماه پس از زایمان زمان مناسبی برای عمل زیبایی واژن محسوب می شود.

آیا لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی می شود؟

نگرانی برخی از خانمها این است که مبادا لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی بشود. در پاسخ این سوال باید گفت عصبهای جنسی زنان در دو نقطه از واژن قرار دارند.

بخش اول در نقطه G هستند که درون واژن قرار دارد و موجب تحریک جنسی درون مهبلی می شود و بخش دوم در قسمت کیتوریس هستند و باعث ارگاسم بیرونی می شوند.

از آنجایی که اعصاب جنسی در قسمت لابیاها وجود ندارند، عمل زیبایی لابیا هیچ آسیبی به روابط جنسی خانم ها نمی زند. از طرف دیگر با زیبا شدن واژن، اعتماد بنفس خانم در روابط جنسی بسیار بالاتر می رود.

هزینه عمل لابیا پلاستی :

مقوله هزینه همواره از دغدغه های مراجعه کنندگان محترم می باشد در کنار هزینه همواره کیفیت و کارمناسب بایستی در مد نظر باشد چرا که در هر جراحی غالبا نتیجه عمل در نهایت موجب رضایتمندی می باشد.

لذا ما معتقدیم در کنار جراحی خوب بایستی هزینه معقولی نیز باشد تا موجب خوشنودی کامل بیمار گردد هزینه این جراحی لابیا بستگی به میزان و گستردگی لابیا دارد لذا شما می توانید حدود قیمت عمل لابیا پلاستی را تلفنی از مطب سوال بفرمایید.

خوشبختانه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران بسیار مناسب است و اکثرا مورد رضایت بیماران رابه همراه دارد.در نهایت هدف ما رفع مشگل بیمارا ن و داشتن یک حس خوب در رابطه با پزشک و جراحی خود می باشد.

گالری عکس های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی و همچنین فیلم عمل لابیا برایبیماران در مطب جهت مشاهده موجود می باشد.

مطالب مرتبط:

لیزر مونالیزا و جوان سازی دستگاه تناسلینام
ایمیل
نظر
سولماز
1394/10/24 00:25

سلام خانم دكتر من حدود دو ماه قبل عمل لابيا با دكتر إمدادي انجام. دادم. و أصلا راضي. نيستم. يه طرف لابيامو بالكل بريده و طرف ديگه آش برحمته است جرّأت ندارم دوباره پيشش برم شما مي توأنيد برام درستش كنيد ممنون


ارزو
1394/06/18 01:15

سلام دکتر خوب در تهران واصفهان معرفی کنید

 

سیستم پرسش و پاسخ

برای ثبت و پیگیری سوالات خود میتوانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

پیگیری سوال شما  ثبت سوال جدید مشاهده سوالات شایع
  
 

دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی