به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
گروه سوالات:
سوال بیمار:( 1401/02/02)

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر ، من سال ۹۸ بعد از ۷ ماه اقدام باردار شدم و در ۷ هفتگی سقط خودبه خودی داشتم و از الان از مهر ۱۴۰۰ اقدام داشتم و باردار نشدم ، دکتر مراجعه کردم و به من کلومیفن ۵۰ و ویتامین e , و اسید فولیک تجویز کردن فقط سوال من این هست که کلومیفن روزی ۳ عدد ( مجموعا ۱۸ ) از روز ۳ ام عادت ماهانه تجویز شده ، آیا این مقدار دوز دارو عوارضی ندارد ؟ معمولا یک عدد ۵۰ یا دوز روزانه ۱۰۰ تجویز می شود ممکن هست این مقدار دوز دارو عوارض داشته باشد ؟‌ با تشکر از راهنمایی شما

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1401/02/03)

سلام و درود از بیماران سابق هستم فیبروم رحم دارم ۱۸/۵ در طول ماه ۲۰روز پریود هستم و ۱۰روز خونریزی خیلی شدید دارم میتونم برای قطع پریود از امپول واریوپپتیل استفاده کنم؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1401/02/03)

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر دخترم رو شما به دنیا آوردید، از ۵ ماهگی چسبندگی لابیا داره دکتر کودکان با دست باز میکنند میخوام بدونم درمانی به جز این ندارد؟!

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1401/02/07)

سلام ببخشید میخواستم بدونم کوتاژ تشخیصی به هایمن اسیب میزنه؟واگر اسیب بزنه مدرکی صادر میشه که بر اساس این ازمایش هایمن اسیب دیده باشه؟یا برای اینکه از قبل اطمینان کسب بشه ازمایش سالم بودن پرده ی بکارت نیازه انجام بدیم یاخیر؟

پاسخ دکتر شهناز امینی:
سوال بیمار:( 1401/02/10)

سلام خانم دکتر 35ساله هستم از ین بلوغ سمت راستم سینه فرعی داشتم دختری23ماهه دارم که از نه ماهگی متوجه غده نرم زیر بغل چپم شدم که درد ندارد که این مثل سینه فرعی سمت راستم بزرگ نیست خانم دکتر سینه سمت چپم از سن بلوغ بزرگتر از راست است که الان بزرگتر شده در ضمن از تیغ استفاده می کنم.ولی در حال حاضر که پریود شدم زیر بغلم کمی درد داره سه سال قبل سونو رفتم مشکلی نداشتم.وخیلی میترسم

پاسخ دکتر شهناز امینی:
  
 
دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده