به وب سایت دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان خوش آمدید.

 
  
نوبت دهی اینترنتی پرسش از دکتر
 
  
 

سرطان زنان

سرطان سومين عامل مرگ و مير در ايران است . سالانه بيش از 30 هزار نفر از هموطنان عزيز ما در اثر اين بيماري جان خود را از دست مي‌دهند . با توجه به ميزان بروز مرگ و مير بالا و بار سنگين مالي كه بر دوش سيستم بهداشتي مي‌گذارد ، سرطان به عنوان سومين اولويت بهداشتي كشور در نظر گرفته شده است و نياز به مداخله برنامه‌ريزي شده‌اي به منظور پيشگيري و كنترل دارد . زنان نقش عمده‌اي در استواري نظام خانواده دارند . سرطانهاي بانوان نه تنها از جنبه سلامتي خودشان ، بلكه از جهت اختلالي كه در كانون خانواده و آرامش فكري و روحي فرزندان ايجاد مي‌كنند ، مورد توجه چند جانبه قرار مي‌گيرند .

سرطان بيماري مزمن بوده و مداواي طولاني نيز مي‌طلبد . در طول اين ماهها افراد خانواده از يكسو نگران سلامتي بيمار هستند كه مي‌تواند موجب اضطراب ، افسردگي و افت تحصيلي در فرزندان شود و از سوي ديگر فقدان فيزيكي مادر ، خصوصاً در مواردي كه فرد ناچار است براي دسترسي به مراكز درماني ، روزها و هفته‌ها از منزل دور باشد ، باعث بي‌نظمي امور منزل و فرزندان شده ، روند آسايش خانواده را مختل مي‌كند . در نهايت سرطان در موارد بسيار منجر به مرگ قربانيان خود مي‌شود كه خود پايان تلخ اين تراژدي غمبار است .

درباره فاكتورهاي زمينه‌ساز سرطان و راههاي كاهش ريسك ابتلا به آن ، بحث زيادي شده است . در زیر مجموعه اين قسمت توجه شما را به علائم هشدار دهنده سرطانهاي شايع زنان و روشهاي تشخيص بيماري در مراحل ابتدايي جلب مي‌نماييم .

سرطان، ارمغان تلخ استفاده از ظروف یکبار مصرف 👇مصرف غذاهای داغ و خیلی سرد در ظروف پلاستیکی باعث آسیب فراوان به بدن شده و این کار به عنوان یک فاکتور خطر محسوب می شود

⚠️توجه کنید که برخلاف تصور عموم مردم ظروف یکبار مصرف گیاهی هیچ فرقی با بقیه انواع ظرف های پلاستیکی ندارند و 30 درصد از مواد تشکیل دهنده این ظروف از مواد نفتی بوده و همان ضررها و بیماری ها را در صورت استفاده از آن در حمل مواد غذایی داغ دارد.

✅بهترین ظروف برای حمل مواد غذایی داغ  از نوع  آلمینیومی بوده که به دلیل گران بودن کمتر از این نوع استفاده می‌شود.

  
 
دکتر شهناز امینی

دکتر شهناز امینی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و لاپاراسکوپیست پیشرفته و جراحی ترمیمی و زیبایی زنان در سال 1372 در رشته جراحی زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی تهران با درجه عالی فارغ التحصیل گردید.

بیوگرافی کامل »
  
 
شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه شنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰
نوبت دهی اینترنتی
  
 

آدرس مطب دکتر شهناز امینی : میدان آرژانتین، خیابان الوند، بلافاصله بعد از بيمارستان كسري، دست چپ خیابان راشل كوري(خ 27)، پلاك 10 ،طبقه همكف ،

مشاهده بر روی نقشه مشاهده